Kullanıcılarımızın Dikkatine!

Images
Images

Kullanıcılarımızın Dikkatine!

Değerli kullanıcımız,
Son dönemde sektörde birçok markanın/kurumun yaşadığı güvenlik ihlalleri nedeniyle TEKNOMART olarak aldığımız önlemlerin hem önemini hem de bir adım önde olmanın gururunu yaşarken sizlerin de dikkat etmesi gereken hususları paylaşmak isteriz.

1. Güvenliğiniz açısından Toplu Mesajlaşma portalına login olurken kullanıcı adı ve giriş şifrenizi kimse ile paylaşmayınız.
2. SMS hesaplarınıza erişim için mevcut giriş bilgilerinizin ve parolanızın teyidi için çift faktörlü doğrulama devreye girerek, GSM numaranıza iletilen şifre size özel olup, kişi ve kuruluşlar ile paylaşılamaz.
3. TEKNOMART MÜŞTERİ HİZMETLERİ numarası 0 539 720 31 14 numara olup, işlem sırasında hesabınıza kayıtlı GSM numarasına gelen şifreyi TEKNOMART yetkili personeli dahil hiç kimseyle paylaşmayınız.
4. SMS hesaplarınızda kayıtlı kullanıcılarınızla ilgili EKLEME/ÇIKARMA ya da DEĞİŞİKLİK talebiniz, sistemde tanımlı YETKİLİ kullanıcı tarafından destek@teknomart.com.tr adresine e-mail atılması sonucu işleme alınmaktadır.
5. Teknomart Müşteri Destek ekibi, sistemde kayıtlı olmayan e-mail ya da telefon üzerinden gelen talepleri/istekleri işleme alma yetkisi ve yükümlüğü yoktur.
6. TEKNOMART kısa mesaj ile, şifre yenileme/sıfırlama/güncelleme gibi taleplere de bulunma ve link üzerinden işlem yapma özelliği yoktur.
7. Teknomart SMS Platformunu web servis/APİ aracılığı ile kullanan müşterilerimizin, şifrelerin en az 12 Karakter olup, özel karakter içermesi güvenlik açısından son derece önemlidir.
8. WEB Servis/API kullanan müşterilerimizin sabit IP kullanması durumunda profil ayarları bölümünden IP kısıtlaması yapabilirsiniz.
9. Teknomart ONAY modülünü devreye alarak bilginiz dışında/gönderilmesini istediğini mesajı metnini GSM numaranıza gelen onay talebi ile sağlayabilirsiniz.
10. Olası şüpheli işlem ya da veri ihlali durumunda destek@teknomart.com.tr adresi üzerinden bizlere bilgi vermenizi önemle rica ederiz


UNUTMAYIN!


-SMS hesaplarınıza ait bilgilerin bulunduğu elektronik ve fiziki ortamların veri güvenliğinin sağlanması MÜŞTERİ'ye aittir.

-Yukarıda bildirilen talimatların yerine getirilmemesinden doğan tüm idari, cezai ve hukuki sorumluluk MÜŞTERİ’ye aittir.